Получени "Благодаря": 84
Необходим е Вход или Регистрация, за да се включите в темата.
Необходим е Вход или Регистрация, за да се включите в темата.
Необходим е Вход или Регистрация, за да се включите в темата.
Това със смъртта го има в Лейн и Брайт. Освен това се използва и в Destiny Quest, където обаче като умреш се връщаш обратно на картата за да направиш нов избор.
Необходим е Вход или Регистрация, за да се включите в темата.
Необходим е Вход или Регистрация, за да се включите в темата.
Необходим е Вход или Регистрация, за да се включите в темата.
Необходим е Вход или Регистрация, за да се включите в темата.
Не съм сигурен че няма такива книги-игри. Трябва да потърся тея дни за някой пример
Иначе имам предвид книги като "Магьосникът от Огнената Планина", който минаваш само по 1 начин общо взето или Кървав Меч 3 (там с момента който се минава само с тарикат или ако нямаш минаваш играта по точно един начин иначе умираш) или Кървав Меч 2 (накрая със задължителното знаме). Това според мен най-малкото ограничава играта и намалява преиграванията, защото ако умреш веднъж от следващите пъти ще знаеш вече как се минава и става малко тъпо всеки път по 1 и същ начин всичко. Така че все си мисля че ако късмета наистина почти не може да се избегне за затрудняване, то поне единичния път мисля че може.
Необходим е Вход или Регистрация, за да се включите в темата.
Книги-игри в България, 1991–днес
Българският сайт за книги-игри!
Дизайн на RocketTheme Разработен от Victor Atanasov a.k.a. ringlas